Forums

Forum YAMAHA - Latest News forums :: Forums :: Discuţii generale :: Discutii generale :: Sugestii pentru site

<< Previous thread | Next thread >>
Comunitate,Respect,Prietenie.
Moderators: Administrator
Author Post
Iulica ∮ korg
Sat Nov 01 2014, 04:36PM
Registered Member #11

Salutare baieti,colegi,all . Am hotarit sa deschid aceasta discutie pentru a da de inteles ca : parerea mea nu consta tot doar in Download de ce sa nu intram pe site pentru a comunica,sa discutam etc. Sintem toti imprastiati prin lume,Avem posibilitate prin acest siteu de a comunica pe Chat ," un emotes " si e inainte,Eu personal nu pot sa stau numai sa downloadez, cind intru pe site astept sa vad pe chat ceva nou,o discutie, Sint useri care mai dau si buna ziua, dar mai sint care intra si nici nu saluta pe site, Parerea mea aceste persoane au ceas cu CUC asteapta sa treaca 24 ore si cind cinta CUCULintra doar pentru a descarca.Rog sa va dati si voi cu parerile voastre ,si sa cream o atmosfera prietenoasa pe site,Oricum dupa cortina cineva munceste si fara asta,dar RESPECTUL poate e unicul lucru care lipseste , :sign"    
Back to top
4 User said Thank to Iulica ∮ korg for this Post :
 monden (01 Nov : 16:40) , DanReTy (01 Nov : 20:01) , Administrator (02 Nov : 10:37) , Tyros 5 (02 Nov : 11:45)
monden
Sat Nov 01 2014, 04:44PM
monden
Registered Member #915
Eu cred ca problema pleaca de la download. Nu se mai posteaza materiale noi, interesante.Cine are materiale mai bune doreste sa le vanda si astia suntem noi muzicantii.
Back to top
1 User said Thank to monden for this Post :
 Administrator (02 Nov : 10:37)
Iulica ∮ korg
Sat Nov 01 2014, 05:14PM
Registered Member #11
monden wrote ...

Eu cred ca problema pleaca de la download. Nu se mai posteaza materiale noi, interesante.Cine are materiale mai bune doreste sa le vanda si astia suntem noi muzicantii.

Poate ai si dreptate, dar eu urmaresc siteul de inceput (de cind s-a nascut) Sint membru 11 , Si stiu ca pe site sint si membri care au si cite ceva bun de pus pe site, dar vazind ca in 24 ore sint 15 useri sa zicem si pe chat sint 2-3 postari, Fiecare se gindeste La ce bun sa urc fisierul pe site ca altii nu respecta ? Parerea mea. Eu am fost contactat si pe skype si email, pentru a da citeva explicatii pentru folosirea tyros2.Am trimis acele persoane aici pe site,am facut tutoriale cu ce au cerut ei si am postat aici pe forum, Sa prinda bine si altor useri.Problema e ca ne mai simtim si smecheri, ca luam de aici si punem acolo ,de acolo luam si punem aici. Sa incercam sa fim mai activi pe aceste siteuri, si vei vedea ca sint si useri cu inima mare ,ca nu se gindesc doar la cerut bani.
Back to top
2 User said Thank to Iulica ∮ korg for this Post :
 Administrator (02 Nov : 10:37) , Tyros 5 (02 Nov : 11:45)

Jump:     Back to top

Legenda:
Administrator Principal, Administrator, Moderator, Membru Donator (Download Access) , Membru Standard

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF