Forums

Forum KORG Pa & YAMAHA - Latest News forums, download seturi, anunturi instrumente muzicale :: Forums :: Discuţii generale :: Ştiri

<< Previous thread | Next thread >>
A murit cantareata de muzica populara Ileana Ciuculete. Artista suferea de ciroza hepatica
Moderators: Administrator, Iulica ∮ korg
Author Post
Administrator
Tue Mar 14 2017, 09:12PM
Administrator

Registered Member #1

Indragita cantareata de muzica populara ajunsese la spital din cauza unei raceli, iar sotul ei spune ca aceasta suferea de ciroza hepatica.
Jurnalista Mara Banica a publicat pe Facebook anuntul tragic.
"Sunt in stare de soc. Am citit, scurt, in ziare. Apoi l-am sunat pe Cornel, in speranta unei glume proaste. Nu...Ileana s-a prapadit, in spital, in bratele lui. Mi-a spus, printre lacrimile lui si ale mele ca Ileana a facut o ciroza galopanta dintr-o hepatita C despre care nu stia. Doamne! Mie tot nu mi vine sa cred!. Ileana era intr-o forma de zile mari, asa cum o stim cu totii. Mi-e greu sa vorbesc de ea la trecut. Foarte greu. Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul! Sunt in stare de soc. Am citit, scurt, in ziare. Apoi l am sunat pe Cornel, in speranta unei glume proaste. Nu...Ileana s a prapadit, in spital, in bratele lui. Mi a spus, printre lacrimile lui si ale mele ca Ileana a facut o ciroza galopanta dintr o hepatita C despre care nu stia. Doamne! Mie tot nu mi vine sa cred! Acum un an si 3 luni, cand e facuta fotografia asta, petreceam impreuna la ziua mea. Ileana era intr o forma de zile mari, asa cum o stim cu totii. Mi e greu sa vorbesc de ea la trecut. Foarte greu. Dumnezeu sa i odihneasca sufletul!    
Back to top
Iulica ∮ korg
Tue Mar 14 2017, 11:09PM
Registered Member #11
Dumnezeu s-o ierte .
Back to top

Jump:     Back to top

Legenda:
Administrator Principal, Administrator, Moderator, Membru Donator (Download Access) , Membru Standard

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF