Forums

Forum YAMAHA - Latest News forums :: Forums :: Discuţii generale :: Discutii generale

<< Previous thread | Next thread >>
Stie cineva unde se encodeaza aceste stickuri pentru clape?
Moderators: Administrator, Iulica ∮ korg
Author Post
H2O
Sat Jun 29 2013, 02:50am
Guest

Stie cineva unde se encodeaza aceste stickuri pentru clape? Am inteles ca aceasta treaba nu este ceva oficial cu firma producatoare! este dar o afacere!    
Back to top
BARZOTTI
Sat Jun 29 2013, 10:58am
Guest set encodat de catre cine? de catre korg? sau de catre turc?korg nu a encodat niciun set ,niciodata si nici nu isi pateaza numele pe ceva ce nu-i apartine. nu korg a encodat setul ci turcul. korg daca scoate ceva,scoate pt o zona ,nu pt o tara ,mai ales pentru romania! daca nu crede cineva sa cerceteze la korg daca au encodat ei ceva!!!Aceste seturi encodate sunt create cu scopul de a vinde anumite produse de catre un magazin.O afacere pe plan local si atat!
Back to top
cosma1969
Sat Jun 29 2013, 11:44am
Guest si...? se lasa asa_..dac ramne asa, este adevarat...daca este o incalcare a legii, o sa intepe rau...mai rau ca o viespie...
Back to top
Nexus
Sat Jun 29 2013, 05:09pm
Guest Korg nu are nici un interes sa encodeze! Interesul se stie doar al cui este! intentia de a incerca sa detina monopol in romania asupra vanzarilor de aranjoare!Korg. Ce beneficiu ar avea korg din aceasta ENCODARE????protectia materialelor fata de cine/ de Yamaha, Roland?Samplerele nu sunt semnate Korg si nici styles-urile asa ca- C'est la vie!?!
Ps: La hot de HOT ii este frica!!!
NU mai credeti toate minciunele!!Sau ma rog credeti si luati TEAPA de la VIESPIA TRADATOARE si PERVERSA [cenzurat]

[ Edited Sat Jun 29 2013, 05:14pm ]
Back to top
iuliktulcea
Sat Jun 29 2013, 05:27pm
Guest jm" Pana la urma care este scopul encodarii ? Cumva sa previi un furt de intelectualitate ? sau poate sa pui niște inițiale pe ceva care nu este altau dar pe care sa pretinzi anumite pretenții ? sau nu poți muta set-ul dintr-o clapa în alta cu copy-paste ? "Foaie verde stâlp...." die_laughter"
Back to top
blueicestudio
Sat Jun 29 2013, 08:13pm
Registered Member #254
Acele SD-uri encodate nic nu a calatorit prin Italia.
Totul este o farsa,o minciuna gogonata a lui A.D.
Fraierii au pus botul.
Mai nou face sondaje sa vada cati fraieri vor setul de PA800 sau PA2X, cind, cu o saptamana inainte acelasi mincinos fara pereche declara ca nu mai face nimic pentru PA2X deoarece nu dispune de acest model.
Ca sa nu mai zic ca [cenzurat] a zis ca nu colaboreaza cu, CORG,iar domnul Calin de la [cenzurat] a zis clar si raspicat ca [cenzurat] colaboreaza cu Corg;nici ei nu mai stiu unul de celalalt.
Back to top
H2O
Sun Jun 30 2013, 12:16pm
Guest

Pentru a accesa acest LINK, va rugam înregistraţi-va sau autentificaţi-va.

TRIMITE-TI aici un mail si cereti encodarea unui
set!
wavextractor un soft extraordinar!

[ Edited Sun Jun 30 2013, 12:18pm ]
Back to top
Mentos
Sun Jun 30 2013, 12:38pm
Registered Member #272
Bine zis: - Prostia si domnia se plateste !
Nu e nimic extraordinar in setul ala. Niste slyl-uri si sound-uri pe care de altfel se gaseste peste tot, in toate SETurile.
Merea majoritate a "muzicantilor" asteapta, cauta, cere,...... - plateste. Nu ar trebui !!!
Back to top

Jump:     Back to top

Legenda:
Administrator Principal, Administrator, Moderator, Membru Donator (Download Access) , Membru Standard

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF